Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mezinárodní turnaj starších žáků "Banes cup 2018"

17.03.2018 | Vladimír Máca

Závěr hokejové sezony v Soběslavi bude patřit mezinárodnímu turnaji starších žáků. Záštitu nad druhým ročníkem opět převzala firma Banes spol. s.r.o. Turnaje se bude účastnit celkem 8 mužstev ve dnech 29. - 31.3. 2018.

A) modrá skupina:


  1. OLH Spartak Soběslav

  2. HC Střelci Jindřichův Hradec

  3. HC Choceň

  4. Bílí Tygři Lodž (PL)


B) červená skupina:


  1. IHC Písek

  2. HC Lvi Břeclav

  3. HC Skuteč

  4. HC Domažlice



Rozpis utkání


ČTVRTEK 29. 3. 2018 (2 x 20 minut čistého času)


  1. 17.00 h – 18.00 h OLH Spartak – Bílí Tygři Lodž

(úprava ledu po ukončení)

  1. 18.15 h – 19.15 h IHC PísekHC Domažlice


PÁTEK 30. 3. 2018 (2 x 20 minut čistého času)


  1. 08.00 h – 09.00 h OLH Spartak – HC Střelci

(úprava ledu po ukončení)

  1. 09.15 h – 10.15 h IHC PísekHC Skuteč

(úprava ledu po ukončení)

  1. 10.30 h – 11.30 h Bílí Tygři Lodž HC Choceň

(úprava ledu po ukončení)

  1. 11.45 h – 12.45 h HC Domažlice – HC Lvi Břeclav

(úprava ledu po ukončení)

  1. 13.00 h – 14.00 h HC Střelci HC Choceň

(úprava ledu po ukončení

  1. 14.15 h – 15.15 h HC SkutečHC Lvi Břeclav

(úprava ledu po ukončení)

  1. 15.30 h – 16.30 h OLH SpartakHC Choceň

(úprava ledu po ukončení)

  1. 16.45 h – 17.45 h IHC PísekHC Lvi Břeclav

(úprava ledu po ukončení)

  1. 18.00 h – 19.00 h HC Střelci – Bílí Tygři Lodž

(úprava ledu po ukončení)

  1. 19.15 h – 20.15 h HC Skuteč – HC Domažlice


SOBOTA 31. 3. 2018 (2 x 18 minut čistého času, v případě nerozhodného stavu nájezdy, po jednom nájezdu - náhlá smrt)


07.30 h – 08.30 h A3 – B4

(bez úpravy ledu po zápase)

08.30 h – 09.30 h A4B3

(úprava ledu v půlce)

09.45 h – 10.45 h A1 B2 semifinále 1

(úprava ledu po ukončení)

10.45 h – 11.45 h A2 – B1 semifinále 2

(bez úpravy ledu po zápase)

12.00 h – 13.00 h poražený z A3/B4 - poražený z A4/B3

(úprava ledu v půlce)

13.00 h – 14.00 h vítěz z A3/B4 - vítěz z A4/B3

(úprava ledu po ukončení)

14.15 h – 15.15 h zápas o 3. místo

(úprava ledu po ukončení)

15.15 h – 16.15 h finálový zápas


16.15 h – 16.30 h vyhlášení výsledků turnaje – všechny týmy nastoupí v dresech


 
Aktuální články
Divoká přestřelka mladších žáků s Motorem

Krásné napínavé utkání s budějovickým Motorem odehráli naši mladší žáci. Minimálně bod by nám za výkon slušel.

 
Junioři v deseti rozebrali Třebíč

Pěkné rychlé utkání sehráli soběslavští junioři 9.10. s hosty z Třebíče.

 
V Humpolci se Spartaku nedařilo

TJ Jiskra Humpolec – OLH Spartak Soběslav 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)Góly a asistence: 10. Brychta, 18. Hubata (Dolejš, Brychta), 34. Hynek,...

 
Sobíci zavítali do Sušice
 
Mladší žáci nadělovali ve Strakonicích
 
Žakyho hattrick přinesl pouze bod
 
Pouzar aréna přivítala Sobíky
 
Mladší žáci nestačili na Milevsko
 
Žd'ár otočil zápas juniorů
 
Gólman Rytířů velkou překážkou pro naše střelce
 
Utkání
Muži | Neděle 25.11.2018, 17:00
OLH Spartak Soběslav - TJ Hluboká nad Vltavou
1:2 (0:1,1:1,0:0)
 
Muži | Neděle 02.12.2018, 17:00
OLH Spartak Soběslav - HC Vajgar Jindřichův Hradec
4:5 pp (1:1,2:2,1:1,0:1)
 
Junioři | Středa 21.11.2018, 18:30
OLH Spartak Soběslav - HC Vajgar Jindřichův Hradec
4:2 (4:0,0:0,0:2)
 
Junioři | Pátek 23.11.2018, 17:10
OLH Spartak Soběslav - Žďár nad Sázavou "B"
3:5 (3:1,0:0,0:4)
 
Dorost | Neděle 25.11.2018, 09:10
OLH Spartak Soběslav - HC DDM České Budějovice
10:3 (1:1,4:0,5:2)
 
Dorost | Neděle 02.12.2018, 13:00
HC Pelhřimov - OLH Spartak Soběslav
4:3 sn (1:2,1:1,1:0,1:0)
 
Starší žáci | Sobota 24.11.2018, 12:05
OLH Spartak Soběslav - HC Milevsko 2010
0:3 (0:1,0:1,0:1)
 
Mladší žáci | Sobota 24.11.2018, 10:00
OLH Spartak Soběslav - HC Milevsko 2010
5:11 (3:2,0:5,2:4)
 
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS