Utkání

Junioři: Regionální liga juniorů

2. kolo, neděle 17. 9. 2023, ZS Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC DDM České Budějovice

1:4 (1:0, 0:1, 0:3)
1. kolo, sobota 23. 9. 2023, ZS Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov

14:3 ((4:2, 8:0, 2:1))
3. kolo, neděle 1. 10. 2023

HC StrakoniceOLH Spartak Soběslav

5:6 sn ((2:1, 3:0, 0:4 - 0:1))
4. kolo, sobota 7. 10. 2023

OLH Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec

8:9 sn ((4:2, 0:4, 4:2 - 0:1))
5. kolo, neděle 15. 10. 2023

HC Rytíři VlašimOLH Spartak Soběslav

7:4 (3:1, 2:0, 2:3)
6. kolo, sobota 21. 10. 2023

OLH Spartak SoběslavHC Benátky nad Jizerou

1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
7. kolo, neděle 22. 10. 2023, ZS Tábor

HC TáborOLH Spartak Soběslav

4:0 (1:0, 0:0, 3:0)
8. kolo, sobota 28. 10. 2023

HC Letci LetňanyOLH Spartak Soběslav

5:3 (1:0, 0:2, 4:1)
9. kolo, sobota 4. 11. 2023, Pelhřimov

HC Lední medvědi PelhřimovOLH Spartak Soběslav

5:3 (0:0, 1:1, 4:2)
10. kolo, neděle 5. 11. 2023, Soběslav

HC DDM České BudějoviceOLH Spartak Soběslav

2:6 (1:3, 0:0, 1:3)
11. kolo, neděle 12. 11. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Poděbrady

3:10 (1:5, 1:4, 1:1)
12. kolo, sobota 18. 11. 2023

OLH Spartak SoběslavHC Strakonice

3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
13. kolo, sobota 25. 11. 2023, Jindřichův Hradec

HC Střelci Jindřichův HradecOLH Spartak Soběslav

5:8 (0:1, 3:4, 2:3)
15. kolo, čtvrtek 30. 11. 2023

OLH Spartak SoběslavHC Tábor

1:6 (0:4, 0:2, 1:0)
16. kolo, neděle 10. 12. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov

8:4 (4:2, 3:1, 1:1)
17. kolo, sobota 16. 12. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC DDM České Budějovice

2:5 (2:0, 0:4, 0:1)
18. kolo, neděle 17. 12. 2023, Strakonice

HC StrakoniceOLH Spartak Soběslav

4:3 sn (:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
14. kolo, pátek 22. 12. 2023, Kolín

SC KolínOLH Spartak Soběslav

4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
19. kolo, sobota 6. 1. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec

7:4 (1:1, 4:1, 2:2)
20. kolo, sobota 13. 1. 2024, Tábor

HC TáborOLH Spartak Soběslav

19:1 (7:0, 6:0, 6:1)
21. kolo, neděle 14. 1. 2024

OLH Spartak SoběslavSK Sršni Kutná Hora

7:4 (3:1, 1:2, 3:1)
22. kolo, neděle 21. 1. 2024, Pelhřimov

HC Lední medvědi PelhřimovOLH Spartak Soběslav

2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
23. kolo, čtvrtek 25. 1. 2024, Budvar aréna

HC DDM České BudějoviceOLH Spartak Soběslav

4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
24. kolo, neděle 28. 1. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Strakonice

5:4 (3:2, 0:1, 2:1)
25. kolo, sobota 3. 2. 2024, Jindřichův Hradec

HC Střelci Jindřichův HradecOLH Spartak Soběslav

5:6 sn (2:0, 1:2, 2:3 - 0:1)
26. kolo, pátek 9. 2. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Tábor

0:9 (0:4, 0:2, 0:3)
1. kolo, sobota 17. 2. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov

5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
4. kolo, sobota 24. 2. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Strakonice

7:6 (2:1, 2:1, 3:4)
5. kolo, sobota 2. 3. 2024, Jindřichův Hradec

HC Střelci Jindřichův HradecOLH Spartak Soběslav

1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
6. kolo, neděle 3. 3. 2024, Pelhřimov

HC Lední medvědi PelhřimovOLH Spartak Soběslav

1:5 (0:2, 1:0, 0:3)
9. kolo, pátek 15. 3. 2024, Strakonice

HC StrakoniceOLH Spartak Soběslav

7:6 sn (3:0, 3:4, 0:2 – 0:1)
10. kolo, neděle 17. 3. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec

6:5 (1:1, 3:1, 2:3)
2. kolo, pátek 22. 3. 2024, Vlašim

HC Rytíři VlašimOLH Spartak Soběslav

6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
7. kolo, neděle 24. 3. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Rytíři Vlašim

5:1 (2:0, 3:0, 0:1)

Rozpisy zápasů

Aktuální články

Spartak obsadí v další sezóně všechny kategorie

Sezóna 2024 - 2025 vrátí na soběslavský led kategorii 9. tříd, kterou stejně jako soutěže dorostu a juniorů budeme hrát jako "B" týmy HC...

Hokejisté ocenili nejlepšího hráče roku 2023

V rámci pátečního sportovního plesu byli vyhlášení sportovci jednotlivých oddílů tělovýchovné jednoty Spartak a soběslavský hokej zde...

Starší žáci uzavřeli hokejovou sezónu v Soběslavi

Poslední mistrák ze všech kategorií přisoudil los kategorii starších žáků, kteří přivítali favorizovaný Meteor. Ligu staršího...