Utkání

Dorost: Regionální liga dorostu

1. kolo, pátek 29. 9. 2023, ZS Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec

4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
2. kolo, neděle 1. 10. 2023

HC Slavoj Český KrumlovOLH Spartak Soběslav

3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
3. kolo, pátek 13. 10. 2023

OLH Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov

3:6 (1:0, 2:2, 0:4)
4. kolo, neděle 15. 10. 2023

HC DDM České BudějoviceOLH Spartak Soběslav

3:4 sn (1:2, 1:1, 1:0)
5. kolo, neděle 22. 10. 2023, ZS Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Lev Benešov

5:4 (4:2, 1:1, 0:1)
6. kolo, pátek 27. 10. 2023, Sobeslav

OLH Spartak SoběslavHC Mad Bull

2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
7. kolo, neděle 29. 10. 2023

SK TelčOLH Spartak Soběslav

2:15 (1:1, 0:9, 1:5)
8. kolo, sobota 4. 11. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Světlá nad Sázavou

5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
9. kolo, neděle 12. 11. 2023, Jindřichův Hradec

HC Střelci Jindřichův HradecOLH Spartak Soběslav

6:5 sn (2:1, 2:2, 1:2 - 1:0)
10. kolo, sobota 18. 11. 2023, Kolín

SC KolínOLH Spartak Soběslav

5:4 (1:0, 1:0, 3:4)
11. kolo, pátek 24. 11. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Slavoj Český Krumlov

5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
12. kolo, neděle 26. 11. 2023

HC Lední medvědi PelhřimovOLH Spartak Soběslav

4:12 (2:4, 2:2, 0:6)
14. kolo, pátek 8. 12. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC DDM České Budějovice

9:1 (3:1, 3:0, 3:0)
15. kolo, neděle 10. 12. 2023, Pouzar centrum ČB

HC Mad BullOLH Spartak Soběslav

3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
16. kolo, neděle 17. 12. 2023, Soběslav

OLH Spartak SoběslavSK Telč

10:2 (3:1, 5:0, 2:1)
13. kolo, čtvrtek 21. 12. 2023, Poděbrady

HC PoděbradyOLH Spartak Soběslav

5:1 (4:0, 0:1,1:0)
17. kolo, neděle 7. 1. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavSK Sršni Kutná Hora

3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
18. kolo, neděle 14. 1. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec

3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
19. kolo, neděle 21. 1. 2024, 79

HC Slavoj Velké PopoviceOLH Spartak Soběslav

5:6 (3:2, 0:2, 2:2)
20. kolo, sobota 27. 1. 2024, Český Krumlov

HC Slavoj Český KrumlovOLH Spartak Soběslav

3:5 (2:2, 0:2, 1:1)
21. kolo, neděle 28. 1. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Lední medvědi Pelhřimov

3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
22. kolo, pátek 2. 2. 2024, Budvar aréna ČB

HC DDM České BudějoviceOLH Spartak Soběslav

3:8 (1:3, 1:1, 1:4)
23. kolo, neděle 4. 2. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Mad Bull

3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
24. kolo, sobota 10. 2. 2024, Telč

SK TelčOLH Spartak Soběslav

4:10 (3:3, 1:4, 0:3)
1. kolo, pátek 16. 2. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Střelci Jindřichův Hradec

3:4 (0:2, 2:0, 1:2)
2. kolo, neděle 18. 2. 2024, 45

SKLH Žďár nad SázavouOLH Spartak Soběslav

1:7 (0:1, 0:4, 1:2)
3. kolo, pátek 23. 2. 2024, Soběslav

OLH Spartak SoběslavHC Poděbrady

2:5 (0:2, 2:1, 0:2)
4. kolo, neděle 25. 2. 2024

SC KolínOLH Spartak Soběslav

5. kolo, pátek 1. 3. 2024

OLH Spartak SoběslavHC Česká Třebová

6. kolo, neděle 3. 3. 2024

HC Střelci Jindřichův HradecOLH Spartak Soběslav

7. kolo, pátek 8. 3. 2024

OLH Spartak SoběslavSKLH Žďár nad Sázavou

8. kolo, neděle 10. 3. 2024

HC PoděbradyOLH Spartak Soběslav

9. kolo, pátek 15. 3. 2024

OLH Spartak SoběslavSC Kolín

10. kolo, neděle 17. 3. 2024

HC Česká TřebováOLH Spartak Soběslav

Rozpisy zápasů

Aktuální články

Spartak vydláždil cestu do semifinále týmovým výkonem

Nejmenší možný počet utkání potřebovali naši hokejisté k postupu do semifinále přes favorizované Strakonice. Před začátkem série...

Spartak přetlačil Strakonice, v sérii bere druhou výhru

Druhé utkání čtvrtfinálové série viděla u Lužnice solidní návštěva. Hokejisté připravili divákům zajímavou podívanou hodnou play...

Spartak utišil Dudák arénu, v sérii bere první výhru

Čtvrtfinálová série začala dnes na Křemelce, kde čekaly na spartak favorizované Strakonice. Modrobílí ale sehráli s domácími parádní...