Archiv

Milevsko bere výhru, série srovnána

Před bezmála tisícovkou diváků se odehrálo druhé semifinále v Soběslavi, soupeři jsme vzdorovali v prořídlé sestavě statečně, bohužel nám nešly přesilovky, které by měly být klíčovou zbraní našich barev. Série se v úterý od 19 h vrací do Milevska, v pátek 3.3. se v 19 h uvidíme doma.

1. semifinále - nic pro kardiaky

Semifinálová série má za sebou úvodní klání na milevském zimním stadiónu, kam si našla cestu početná skupina fanoušků našeho týmu, kteří tak vytvořili utkání spolu s domácími fandy vynikající kulisu. Zápas se nevyvíjel dle našich představ, ale tým v bílých dresech předvedl parádní obrat a připsal si první bod v sérii. V neděli jedeme dál.

Spartak zkrotil Medvědy, semifinále volá

Rozhodující utkání čtvrtfinálové série sehrál Spartak před skvělou diváckou kulisou a nutno konstatovat, že diváky svým projevem určitě potěšil. Po prohře v Krumlově jsme do utkání vstoupili úplně jinak, což hosty naprosto zaskočilo. 

Medvědi dominovali na domácím ledě

Druhé utkání čtvrtfinálové série se hrálo dle taktovky Medvědů, kteří byli na domácím kluzišti aktivnějším týmem. 

První leč jsme zvládli, štít postavil Bali

Krumlovští Medvědi vzbuzují respekt a to okusili naši hráči v prvním čtvrtfinále play off. Spartak přestál první třetinu, kdy byli hosté lepším týme a pak již v utkání dominoval.

Devítibranková nálož Božeticím

Závěrečné kolo regionální ligy mužů poslalo Spartak do Milevska, kde se utkal s Božetickými Plameny.

Spartak skolil Vimperk v závěru utkání

Hosté z Vimperka bojující o účast v osmičce  pro play off byly velice houževnatým soupeřem. Spartak o výhru bojoval do závěrečných minut, ale důležitým tříbodovým ziskem potvrdil příslušnost v první čtyřce. 

Spartak přestřílel Střelce

Boj o první čtyřku zaručující zahajovací utkání čtvrtfinále play off na domácím ledě přinesou poslední tři kola. První a důležitý krok udělal dnes Spartak u Vajgaru, i když to dvě třetiny na jednoznačnou partii nevypadalo. Nakonec z toho byla jasná výhra a dobře pro nás, že jsme se po gólové mizérii v předchozích utkáních probudili i střelecky.

Program mužů do konce základní části

Regionální liga nabere po svátcích svoje tradiční tempo a pro naše Áčko to znamená tento program.

Spartak skolil Rytíře v nájezdové loterii

V mrazivém počasí vyrazil náš tým do hlubocké Kuki arény, kde sehrál poslední utkání roku 2022. Zlatá neděle přinesla našim hokejistům cenné 2 body.

Krumlovské podzámčí Spartaku nesvědčilo

Z Krumlova Spartak moc body nevozí a to se bohužel potvrdilo i v letošní sezóně. Prořídlá sestava Spartaku doplněná o dva kluky z juniorky zaznamenala v utkání s Medvědy další ztráty, kdy pro zranění nedohráli Honza Píha a Vojta Slabý.

V dramatické koncovce se radovala Lokotka

Veselská Prefa aréna viděla dramatické derby, které lépe začali lépe domácí, Spartak ale zbraně nesložil a o body se rval do posledních vteřin.

Sokoli z Radomyšle odletěli s prázdnou

Dalším kolem pokračovala regionální liga mužů, soutěž se přehoupla do 2. poloviny základní části a to znamenalo odvetný zápas se Sokolem Radomyšl.

Žádná hitparáda, ale body zůstaly u Lužnice

Utkání s posledním týmem tabulky se dlouho vyvíjelo úplně jinak, než bychom si představovali. Odpor houževnatého soupeře jsme zlomili až ve druhé polovině utkání, mrzet nás mohou mizerně sehrané přesilovky. Střelecky se blýskl Vojtěch Slabý, který zaznamenal 4 branky a přidal 1 asistenci.

Mizérie pod Boubínem

Houževnatý soupeř nás čekal v nedělní podvečer na Šumavě. Vimperk sice v této sezóně nezdobí nijak zářivé výsledky, ale proti Spartaku se dokáže vždy vyhecovat.

Zobrazeno 1–15 z celkem 152

Aktuální články

Další zlato pro holky U-16

České hokejistky do šestnácti let obhájily loňský úspěch a získaly zlaté medaile na Evropském poháru. Ve finále v Budapešti porazily...

Členská schůze zvolila nový výbor

V pátek 14.4.2023 proběhla členská schůze OLH Spartak Soběslav. Před samotnou volbou odstoupil z rodinných důvodů kandidát do výboru,...

Členská schůze OLH Spartak Soběslav

V pátek 14.4. proběhne členská schůze OLH Spartak Soběslav. Podrobnosti níže v článku.