Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jeden za všechny, všichni za jednoho

14.03.2022 | David Čížek

Druhý zápas finálové série přinesl parádní podívanou, Spartak se oklepal z prohry a od úvodních minut dal Samsonu pocítit, že je nečeká nic lehkého. 

OLH Spartak Soběslav - HC Samson České Budějovice 

4:3 (3:1, 1:2, 0:0)Branky a asisttence: 14. Píha (Žákovský, Čížek), 19. Žákovský (Hubata), 20. Kanov (Žákovský, Píha), 36. Žákovský (Kanov) – 4. M. Hanzal (Šulčík, Kuchejda), 32. M. Hanzal (Vydarený, Michal), 40. Kuchejda (M. Hanzal, Matějka)

Sestava Spartaku: Baloun - Kanov, Tržil, Čížek, Hubata, Pánek V., Kubeš, Hák, Žákovský, Píha, Pánek O., Přibyl, Macháček, Škoda, Novák, Šimák, Pauš, Himpan, Kučera

Komentář trenéra: Přes první inkasovanou branku jsme od první třetiny dokázali do hry dostat to, co v ní chybělo v prvním finále - důraz, pohyb a jednoduchá řešení situací. Ve druhé třetině nás Samson několikrát nepříjemně zmáčkl, ale ve třetí třetině jsme měli o něco víc sil a ustáli jsme pokus o jejich závěrečný nápor. 
Znovu obrovské poděkování fanouškům za to jakou atmosféru vytvořili a klukům za to, že sérii poslali ještě jednou zpátky domů a Soběslav si tak může po 20 letech pořádně užít finálovou atmosféru!!!!!

 
Aktuální články
Memoriál Pavla Háka napíše 28. kapitolu

První sobota v září bude na soběslavském zimním stadiónu patřit turnaji mužů, kteří se utkají v rámci tradičního turnaje, jenž se...

 
Krajská liga zná svůj jízdní řád

Sezóna 2022 - 2023 má za sebou rozlosování, program našeho týmu naleznete níže.

 
Češky se staly mistryněmi Evropy do 16 let

České hokejová reprezentace dívek do 16 let ovládla Evropský pohár v Budapešti, když ve finále si naše holky poradily s domácím...

 
Konečná nominace žen U16 nese soběslavskou stopu
 
Extraligový titul plzeňského dorostu se soběslavským podpisem
 
Na Turnaji o pohár Jiřího Lály vybojovali starší žáci bronz
 
Exhibice old boys nebude
 
Sezónní derniéra mladších žáků
 
Skvělou sezónu dotáhl SPARTAK na stříbrný piedestal
 
Dnešní zápas bude opět přenášen live
 
 
OLH Spartak Soběslav - webmaster: maca.vladimir@centrum.cz RSS