Archiv

Další zlato pro holky U-16

České hokejistky do šestnácti let obhájily loňský úspěch a získaly zlaté medaile na Evropském poháru. Ve finále v Budapešti porazily domácí Maďarky 4:1. Zlatou radost si užila naše odchovankyně Adéla Pánková, gratulujeme.

Členská schůze zvolila nový výbor

V pátek 14.4.2023 proběhla členská schůze OLH Spartak Soběslav. Před samotnou volbou odstoupil z rodinných důvodů kandidát do výboru, Jiří Macháček.

Členská schůze OLH Spartak Soběslav

V pátek 14.4. proběhne členská schůze OLH Spartak Soběslav. Podrobnosti níže v článku.

Soběslavští odchovanci slaví postup do extraligy

HC Motor České Budějovice se po roční pauze vrací do extraligy juniorů, kde nahradí tým Olomouce. V celém play off ztratil tým z krajské metropole pouze jediný zápas ve finálové sérii s Přerovem, kterou nakonec vyhrál 3:1. Gratulace kromě celého týmu Motoru míří i ke dvěma našim odchovancům, #18 Filip Petrásek a #19 Matěj Gajdolín. Filip odehrál na pozici centra 38 zápasů, ve kterých získal 61 KB (28+33), Matěj pak na postu obránce odehrál 45 zápasů, získal 20 KB (2+18). Branku Motoru hájil Michal Kalista, který odchytal 46 zápasů v soutěži s průměrem 2,29 branky na zápas. Michal nastoupil v letošní sezóně krajské ligy i za naše Áčko. Gratulujeme kluci. Foto ZDE.

Velikonoční bronz z třinecké Werk arény

Kluci ročníku 2010 se zúčastnili mezinárodního turnaje v Třinci. Za účasti 8 týmů z Česka a Slovenska se hráli zápasy ve dvou skupinách po 4 mužstvech systémem každý s každým. Kluci si po velmi dobrých výkonech odvážejí z Třince bronz, což lze považovat v konkurenci turnaje za velký úspěch. 

Juniorka zakončila sezónu výhrou nad Pelhřimovem

Junioři mají za sebou sezónu, kterou dnes zakončili velice solidním výkonem, kdy přehráli pelhřimovské Medvědy. V tabulce o umístění jim patří bronzová příčka. Kluci i trenéři, děkujeme za sezónu!!!

Spartak bere stříbro, titul získaly Louny

Poslední den provozu zimního stadionu proběhl turnaj starších žáků o pohár Pizzerie Rosa. Účastnila se ho vedle domácího Spartaku družstva Slovan Louny, Orli Lanškroun a Lomnice nad Popelkou (3 x L).

ALFACUP odvezli do Písku Králové, Spartak bere stříbro

Týmy Spartaku, Motoru, Písku, Vimperku a Velkého Meziříčí zápolili o uplynulém víkendu o pohár v turnaji mladších žáků, který se hraje pod záštitou společnosti ALFAHAUS s.r.o..

Sezóna starších žáků s bronzovým puncem

Nadstavbová skupina o umístění žákovské ligy "B" starších žáků je u konce, naši hokejisté obsadili v celkové tabulce 3. místo za prvním týmem HC Rokycany a stříbrným českobudějovickým Mad Bullem. 

Stříbrná sezóna mladších žáků

Mladší žáci mají za sebou dlouhodobou žákovskou ligu "B", ve které berou po včerejším závěrečném utkání skvělé druhé místo. O vyrovnanosti soutěže hovoří celková tabulka, kde o pořadí na konečném 2. - 4. místě rozhodlo skóre.

Devítky uspěly s Baníkem

Předposlední domácí utkání sehrály naše 9. třídy, jejich soupeřem byl příbramský Baník. Do konce sezóny ještě přivítají doma benešovské Lvy a zavítají na led lídra z pražské Hvězdy.

Pozvánka na členskou schůzi

Oddíl ledního hokeje Spartak Soběslav srdečně zve všechny svoje členy na členskou schůzi, která se uskuteční dne 14. dubna 2023 od 18,00 hodin v zasedací místnosti Zimního stadionu v Soběslavi (II. patro).

Po mužích končí bronzoví i dorostenci

Nadstavbová část regionální ligy dorostu je u konce a naši hokejisté se v ní rozhodně neztratili. Pod hlavičkou HC Tábor "B" uhráli ve skupině o postup 3. příčku za 1. Kolínem a 2. Motorem. Klukům přinesla kvalitní utkání spoustu hokejových zkušeností, které budou určitě rozvíjet v dalším hokejovém životě. HOŠI DĚKUJEME!!!

Nastala doba bronzová

Více než devět stovek diváků si našlo cestu na soběslavský stadión na 4. utkání semifinálové série. Do poloviny utkání jsme viděli zajímavé utkání, pak se z toho stala partie v režii milevských hokejistů. Naši kluci bojovali až do konce, al v sestavě zdecimované zraněními, nemocemi a absencemi navíc nebylo. Gratulujeme sportovně Milevsku k postupu. Díky prohře Lokomotivy se Samsonem bereme v letošním ročníku krajské ligy bronz, což je určitě cenný úspěch pro naše barvy, zejména s ohledem na skutečnost, že jsme to uhráli s našimi odchovanci.

Poslední minuta utkání dala mečbol Milevsku

Další infarktový zápas viděli diváci v Milevsku, domácí opět vedli o 4 branky, modrobílým se podařilo vyrovnat, zápas se zlomil v poslední minutě, kdy domácí využili přesilovku a připsali si 2. vítězství v semifinálové sérii.

Zobrazeno 1–15 z celkem 549

Aktuální články

Další zlato pro holky U-16

České hokejistky do šestnácti let obhájily loňský úspěch a získaly zlaté medaile na Evropském poháru. Ve finále v Budapešti porazily...

Členská schůze zvolila nový výbor

V pátek 14.4.2023 proběhla členská schůze OLH Spartak Soběslav. Před samotnou volbou odstoupil z rodinných důvodů kandidát do výboru,...

Členská schůze OLH Spartak Soběslav

V pátek 14.4. proběhne členská schůze OLH Spartak Soběslav. Podrobnosti níže v článku.