David Čížek | | Muži

Spartak dal Pelhřimovu desítku

Poslední listopadovou neděli vyrazili naši muži do Pelhřimova, kde se utkali s domácími Ledními Medvědy.

HC Lední Medvědi Pelhřimov B – OLH Spartak Soběslav

4:10 (2:6, 1:0, 1:4)

Branky a asistence: 18. Linhart (J. Vrátný), 19. Moucha, 32. Šulák (J. Vrátný), 46. B. Svoboda (J. Vrátný, Linhart) – 6. Hraňo (Žákovský, Punčochář), 10. Hák (Punčochář), 11. Hraňo (Žákovský, Hák), 14. Hraňo (Sládek), 14. Pánek (Vild), 17. Máca (Šafář, Zajíc), 44. Šafář (M. Karpíšek), 44. Hraňo (Žákovský), 55. Zajíc, 60. Hraňo.

Rozhodčí: Trnka – Mart. Šesták, Karlín.
Vyloučení: 7:6, navíc Moucha (PE 10 minut, Benýšek (PE) do konce, využití: 0:4, v oslabení: 0:1

Sestavy týmů:

HC Lední Medvědi Pelhřimov B: M. Urban – Cerhan, Linhart, Kalenda, D. Vrátný, Hráček, Benýšek – B. Svoboda, J. Vrátný, Nikodým, Moucha, Zadražil, Šulák, Buchta, Knězů
OLH Spartak Soběslav: Baloun –  Punčochář, Sládek, Vild, Smíšek, M. Karpíšek, Skalický – Hák, Žákovský, Hraňo, O. Pánek, Píha, Kučera, Šafář, Máca, Zajíc

Komentář: Spartak rozhodl o své výhře hned v prvním dějství, které vyhrál 2:6. Druhou třetinu jsme sice trochu polevili, což domácí využili ke snížení, poslední třetina se ale hrála opět dle našich not a bylo z toho dvouciferné vítězství. Své první celé utkání odchytal za seniorskou kategorii starší dorostenec Jakub Baloun, 5-ti góly se blýskl Martin Hraňo.