David Čížek |

Soběslav vyhořela s Kohouty

Potřeba bodovat jakoby nám svázala ruce. Na táborském zimním stadiónu jsme nedokázali navázat na výkon z předchozího utkání proti Vimperku.

HC Tábor B – OLH Spartak Soběslav

7:4 (1:0, 4:2, 2:2)

Branky a asistence: 3. D. Hubáček (Syrovátka), 27. Pospíchal (Jankovský), 29. Jankovský (Pospíchal, Ošmyk), 33. Kadilák (Novák, Marek), 33. Syrovátka (D. Hubáček, Pípal), 49. Jankovský (Raiterman, Pospíchal), 59. Syrovátka (Ježek) – 35. Hraňo (L. Karpíšek), 37. Hák, 53. Hraňo (Žákovský), 57. Píha
Rozhodčí: Svoboda – Brůha, Strnad
Vyloučení: 9:4, navíc Syrovátka, Bouška (TAB) 10 min, Vild (SOB) 5 minut + do konce, využití: 0:2, v oslabení: 0:0

Sestavy týmů:

HC Tábor "B": Lekeš – Růžek, F. Hubáček, Raiterman, Ošmyk, Pípal, Bouška, Hošek, Hastrman – D. Hubáček, Ježek, Syrovátka, Jankovský, Pospíchal, Kratochvíl, Novák, Kadilák, Marek, Drda
OLH Spartak Soběslav: J. Dvořák (34. Křiklán) – Punčochář, Sládek, Vild, L. Karpíšek, Smíšek, M. Karpíšek – Hák, Žákovský, Hraňo, D. Hlaveš, Píha, Kučera, Skalický, Šafář, Zajíc

Komentář: Nepovedené utkání sehrál Spartak na ledě Kohoutů. Po relativně vyrovnané první třetině přišla gólová smršť v prostředním dějství, kdy Tábor odskočil do vedení 5:0. Naši hokejisté dokázali skóre opticky zkorigovat po brankách Martina Hraňa a Martina Háka, do kabin ale odcházeli s 3-brankovým mankem. Ve třetí třetině si domácí hlídali pro ně příznivý výsledek, přidali ještě další dvě branky, stejně jako naši hokejisté, za které se trefili Martin Hraňo a Honza Píha a po závěrečné siréně mohli slavit zasloužený zisk 3 bodů. Spartak hostí v závěrečném utkání základní části za týden v neděli od 17:30 h tým Ledních medvědů z Pelhřimova.